Centrum pobierania Schrack Technik

Zachęcamy do korzystania z zasobów Schrack Technik. W tym miejscu udostępniamy Państwu większość naszych materiałów techniczno-handlowych, które zostały przygotowane w formie elektronicznej.

Schrack CAD i Kalkulator Ofert

Katalogi produktowe

Wszystkie katalogi produktów możesz przeglądać online, pobrać w formacie PDF lub zamówić ich wysyłkę pocztą za darmo przez sklep internetowy.

Katalogi online i drukowane

Arkusz do sprawdzania selektywności SCHRACK SELECT

Deklaracje zgodności CE

Po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej na terenie naszego kraju ma zastosowanie Prawo Unijne mówiące o harmonizacji regulacji technicznych we wszystkich państwach członkowskich Unii. W związku z powyższym, jako producent zobowiązani jesteśmy do wystawiania deklaracji zgodności CE.

Poniżej odnajdziecie Państwo zestawienie dotychczas wystawionych deklaracji. W razie konieczności wystawienia nowych prosimy o kontakt z Panią Ewą Kowalską.

Pobierz deklaracje zgodności

Certyfikaty okablowania strukturalnego Schrack HSE

Okablowanie strukturalne Schrack Technik to rozwiązania systemowe, których parametry techniczne i jakość potwierdzona została przez wiele certyfikatów z niezależnego laboratorium GHMT.

Pobierz certyfikaty NET HSE

Protokół reklamacyjny

Instrukcje montażowe

Instrukcje montażowe

Instrukcje montażowe drukowane są na opakowaniach lub każdorazowo dołączano do produktów. Poniżej prezentujemy skróconą listę wraz z dokumentami przygotowanymi w formie pdf. Wykaz obejmuje również instrukcje montażu dla produktów, które zostały wycofane z oferty Schrack Technik.

Pobierz instrukcje

Instrukcje multimedialne

Pobierz multimedialne i interaktywne instrukcje PDF:

Oprogramowanie UPS

Oprogramowanie UPS

Udostępniamy Państwu wieloplatformowe oprogramowanie, które zapewnia przyjazne dla użytkownika zarządzanie UPS i dostarcza szczegółowe informacje na temat uszkodzeń i charakterystyki pracy zasilacza.

Pobierz oprogramowanie UPS