Schrack Technik Polska

Designer Club


Idea DESIGNER CLUB

Schrack Technik DESIGNER CLUB to idea zrzeszająca wykwalifikowanych specjalistów, spośród projektantów instalacji elektrycznych i teletechnicznych.

DESIGNER CLUB to nie tylko możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i wymiany doświadczeń, to także budowanie wzajemnych, przyjacielskich relacji pomiędzy członkami Klubu.

Członkostwo w Schrack Technik DESIGNER CLUB niesie za sobą wiele korzyści, między innymi:

Pełne wsparcie przy projektowaniu i konsultacje techniczne

Będąc członkiem DESIGNER CLUB, będziecie mogli Państwo skorzystać ze wsparcia naszych konsultantów technicznych przy projektowaniu instalacji elektrycznych, oświetleniowych, teleinformatycznych, a także przy doborze systemów zasilania gwarantowanego (UPS) i automatyki budynkowej KNX.

Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Każdy członek DESIGNER CLUB może skorzystać bezpłatnie ze szkoleń w ramach Schrack Academy organizowanych na terenie całego kraju oraz w siedzibie Państwa firmy.

Bezpłatne oprogramowanie do projektowania w środowiskach CAD

Jeśli macie już Państwo środowiska CAD takie jak: AutoCAD, BricsCAD, ZWCAD czy GstarCAD, będziecie mogli bezpłatnie korzystać z najnowszego oprogramowania Schrack CAD, które umożliwia projektowanie instalacji elektrycznych, teletechnicznych oraz rozdzielnic zgodnie z normą PN-EN 61439.

Bezpłatne oprogramowanie do projektowania bez środowiska CAD

Zapewniamy Państwu bezpłatne oprogramowanie Schrack Design, gdzie do projektowania instalacji elektrycznych i rozdzielnic nie jest wymagane żadne środowisko CAD. Projekty są zgodne z normą PN-EN 61439.

Możliwość zdobycia uprawnień kwalifikacyjnych

Dla członków DESIGNER CLUB są przewidziane duże zniżki w szkoleniach na uprawnienia w zakresie Eksploatacji i Dozoru dla Gr. I, II i III.

Atrakcyjne upominki i spotkania integracyjne dla profesjonalistów

Członkostwo w DESIGNER CLUB to także udział w licznych prestiżowych spotkaniach integracyjnych dla profesjonalistów z branży.


Po dołączeniu na spotkanie

Bardzo prosimy Państwa o użycie maila jako nazwy na kanale tekstowym. (tak jak na zrzucie ekranu)


Dołącz do DESIGNER CLUB

Formularz rejestracji


Pobierz broszury

Broszura Schrack CAD

Pobierz teraz

Broszura Schrack DESIGN

Pobierz teraz

Broszura DESIGNER CLUB

Pobierz teraz