Schrack Technik Polska

DESIGNER CLUB


Uczestnicy nr 231, 134 oraz 184.

Uczestnicy nr 216, 279 i 223.

Ze wszystkimi zwycięzcami skontaktujemy się w sprawie odbioru nagród.


Idea DESIGNER CLUB

Schrack Technik DESIGNER CLUB to idea zrzeszająca wykwalifikowanych specjalistów, spośród projektantów instalacji elektrycznych i teletechnicznych.

DESIGNER CLUB to nie tylko możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i wymiany doświadczeń, to także budowanie wzajemnych, przyjacielskich relacji pomiędzy członkami Klubu.

Członkostwo w Schrack Technik DESIGNER CLUB niesie za sobą wiele korzyści, między innymi:

Pełne wsparcie przy projektowaniu i konsultacje techniczne

Będąc członkiem DESIGNER CLUB, będziecie mogli Państwo skorzystać ze wsparcia naszych konsultantów technicznych przy projektowaniu instalacji elektrycznych, oświetleniowych, teleinformatycznych, a także przy doborze systemów zasilania gwarantowanego (UPS) i automatyki budynkowej KNX.

Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Każdy członek DESIGNER CLUB może skorzystać bezpłatnie ze szkoleń w ramach Schrack Academy organizowanych na terenie całego kraju oraz w siedzibie Państwa firmy.

Bezpłatne oprogramowanie do projektowania w środowiskach CAD

Jeśli macie już Państwo środowiska CAD takie jak: AutoCAD, BricsCAD, ZWCAD czy GstarCAD, będziecie mogli bezpłatnie korzystać z najnowszego oprogramowania Schrack CAD, które umożliwia projektowanie instalacji elektrycznych, teletechnicznych oraz rozdzielnic zgodnie z normą PN-EN 61439.

Bezpłatne oprogramowanie do projektowania bez środowiska CAD

Zapewniamy Państwu bezpłatne oprogramowanie Schrack Design, gdzie do projektowania instalacji elektrycznych i rozdzielnic nie jest wymagane żadne środowisko CAD. Projekty są zgodne z normą PN-EN 61439.

Możliwość zdobycia uprawnień kwalifikacyjnych

Dla członków DESIGNER CLUB są przewidziane duże zniżki w szkoleniach na uprawnienia w zakresie Eksploatacji i Dozoru dla Gr. I, II i III.

Atrakcyjne upominki i spotkania integracyjne dla profesjonalistów

Członkostwo w DESIGNER CLUB to także udział w licznych prestiżowych spotkaniach integracyjnych dla profesjonalistów z branży.


Zapisz się już teraz

Formularz rejestracji


Pobierz broszury

Broszura Schrack CAD

Pobierz teraz

Broszura Schrack DESIGN

Pobierz teraz

Broszura DESIGNER CLUB

Pobierz teraz