Popularne Artykuły

Obudowy firmy Schrack Technik

W ofercie Schrack Technik znajdą Państwo wysokiej jakości obudowy, szafy teleinformatyczne i rozdzielnie z bogatą gamą akcesoriów.

Aktualne katalogi z obudowami firmy Schrack Technik

Asortyment podzieliliśmy na obudowy do użytku mieszkaniowego i komercyjnego, obudowy dla przemysłu. Rozwiązania dopasowane do potrzeb znajdują się w dwóch katalogach. Można je zamówić bezpłatnie w sklepie internetowym, jak również przeglądać online.

Katalog „Obudowy przemysłowe elektryczne i teleinformatyczne”

Wszystko o obudowach do zastosowań przemysłowych.

    

Katalog „Obudowy dystrybucyjne, mieszkaniowe i teleinformatyczne”

Wszystko o obudowach do mieszkaniowych i komercyjnych.

    

Obudowy Schrack Technik - charakterystyka

  • Wszystkie obudowy firmy Schrack Technik charakteryzują się dużą funkcjonalnością, niezawodnością oraz estetycznym wyglądem.
  • Uniwersalne konstrukcje obudów zapewniają wszechstronność zastosowań we wszystkich sektorach: mieszkaniowym, biurowym, przemysłowym i teleinformatycznym.
  • W obudowach przemysłowych możliwy jest montaż wszelkiego rodzaju aparatów elektrycznych, systematów rozdziału energii oraz urządzeń elektronicznych.
  • W zależności od zastosowania obudowy wykonane są z malowanej lub lakierowanej proszkowo stali, plastiku (dla zastosowań zewnętrznych) lub ze stali nierdzewnej do zastosowania w środowiskach korozyjnych oraz przemyśle farmaceutycznym lub spożywczym.

Oto przegląd różnych typów obudów Schrack Technik w zależności od prądu znamionowego. Wszystkie rodzaje można znaleźć w naszym sklepie internetowym.

Obudowy do zastosowań mieszkaniowych, komercyjnych i przemysłowych

Szafy teleinformatyczne