O nas

Grupa Schrack Technik z siedzibą w Wiedniu w Austrii jest wiodącym dostawcą produktów i rozwiązań w zakresie rozdziału energii elektrycznej oraz transmisji danych teletechnicznych.

Kompleksowe rozwiązania

Schrack Technik oferuje ponad 20.000 artykułów z ośmiu grup produktowych:

Elektrotechnika

Obudowy i szafy rozdzielcze, wyłączniki ochronne, modułowe aparaty sterownicze i łączeniowe, ochrona przeciwprzepięciowa, rozłączniki bezpiecznikowe, system rozdziału mocy do 5000 A, technika zaciskowa i podłączeniowa.

Przemysł

Przekaźniki, transformatory i zasilacze, mierniki i liczniki, wyłączniki i rozłączniki mocy, styczniki i wyłączniki silnikowe, łączniki krzywkowe, aparaty sterownicze i łączeniowe.

Budownictwo

Osprzęt elektroinstalacyjny, systemy domofonowe i wideodomofonowe, systemy kontroli dostępu, czujniki ruchu.

Bezpieczeństwo

Systemy zasilania awaryjnego UPS do 800 kVA, oprawy zasilania awaryjnego, systemy kompensacji mocy biernej, baterie kondensatorowe, regulatory.

Dane

Okablowanie strukturalne w wersji miedzianej i światłowodowej, systemy kat. 5, 6, 6a, 7, 7A do 1500 mHz, szafy telekomunikacyjne, komponenty aktywne.

Kable

Kable niskiego napięcia, kable średniego napięcia, kable sterownicze i przemysłowe, kable i przewody niepalne.

Oświetlenie

Oświetlenie wewnętrzne, oświetlenie zewnętrzne, oświetlenie przemysłowe, oświetlenie architektoniczne, oświetlenie nastrojowe, źródła światła.

Fotowoltaika

Moduły fotowoltaiczne, inwertery i falowniki, elementy montażowe, ochronniki przeciwprzepięciowe, kable do systemów fotowoltaicznych, akcesoria i narzędzia.

Tak bogaty asortyment pozwala nam na kompleksową obsługę niemal każdej inwestycji.

Najwyższa jakość produktów i troska o środowisko

Niezawodne rozwiązania są wynikiem wielu lat doświadczenia i wiedzy technologicznej.

Produkty Schrack Technik posiadają certyfikaty niezależnych instytutów badawczych, poświadczających najwyższą jakość wykonania i troskę o środowisko naturalne.

ISO 9001

Wdrożenie w Schrack Technik normy ISO 9001 umożliwiło zoptymalizowanie i usprawnienie procesów związanych z wewnętrznym funkcjonowaniem organizacji i potwierdziło oferowanie najwyższej jakości produktów, usług oraz obsługi.

Pobierz certyfikat

ISO 14001

Międzynarodowa norma zarządzania środowiskiem ISO 14001 definiuje wymagania stawiane producentom w zakresie redukcji niekorzystnego oddziaływania na środowisko naturalne.

Wdrożenie systemu zarządzania środowiskiem oznacza, że Schrack Technik dokłada wszelkich starań, aby optymalizować procesy produkcyjne i tym samym racjonalnie wykorzystuje zasoby naturalne.

Certyfikat RoHS

Produkty Schrack Technik spełniają unijną dyrektywę Restriction of Hazardous Substances (RoHS). Norma RoHS odpowiada za ograniczenie wprowadzania substancji niebezpiecznych na etapie produkcji.

Dzięki temu ilość substancji niebezpiecznych przenikających do środowiska z odpadów elektrycznych i elektronicznych jest ograniczona do minimum, a produkty Schrack są bardziej przyjazne dla otoczenia.

Od 2003 roku w Business Centre Club

Business Centre Club istnieje od 1991 roku i powstał by wspierać przedsiębiorczość w Polsce. Jest to największa w kraju organizacja indywidualnych pracodawców, która zrzesza ponad 1200 firm, obracających kapitałem ponad 200 mld zł i zatrudniających 600 tysi.ęcy pracowników.

Firma Schrack Technik Polska Sp. z o.o. należy do BCC od 2003 roku. W 2004 roku uzyskała Rekomendację jako rzetelna i wiarygodna a także Medal Europejski za kompleksowe dostawy komponentów i systemów w zakresie urządzeń elektrycznych i okablowania strukturalnego.