Nowe metody płatności online

W sklepie internetowym zostały udostępnione nowe metody płatności kartami kredytowymi VISA oraz MasterCard. To wygodne rozwiązanie uzupełnia dotychczasowy wybór metod, wśród których najchętniej wybierana jest płatność z odroczonym terminem płatności, dostępna dla zarejestrowanych klientów firmowych.

Wprowadzenie nowych metod płatności to element większych zmian w sklepie internetowym, których efektem stała się uproszczona rejestracja nowych firm i możliwość szybkiego zamawiania także przez klientów, którzy kupują po raz pierwszy. Płacąc za pierwsze zamówienie od razu przy potwierdzaniu zamówienia, nowi klienci mogą się spodziewać dostawy w dowolne miejsce w Polsce nawet w ciągu 24 godzin, jeśli wybrane produkty są dostępne w centralnym magazynie w Warszawie.

Płatności kartą to wygodne rozwiązanie również dla stałych klientów. Przed pierwszą płatnością warto zalogować się na stronę swojego banku i sprawdzić, czy możliwość transakcji internetowych jest włączona. W niektórych bankach domyślny limit na płatności kartą w internecie jest zerowy i należy go podnieść przed dokonaniem pierwszej transakcji.

Płatność kartą w sklepie internetowym jest dostępna zarówno dla kart kredytowych, jak i kart debetowych VISA i MasterCard. Zespół Opiekunów Klienta Sklepu Internetowego szybko i sprawnie odpowie na pytania i pomoże, w razie potrzeby.

Opiekunowie Klienta Sklepu Internetowego:

Joanna Mlącka
+48 22 205 31 17
+48 668 130 138
j.mlacka(at)schrack.pl

Daniel Andrzejewski
+48 22 205 31 18
+48 660 447 695
d.andrzejewski(at)schrack.pl

Adam Kotecki
+48 660 456 185
a.kotecki(at)schrack.pl