Schrack Technik Polska

Centrum pobierania Schrack Technik

Zachęcamy do korzystania z zasobów Schrack Technik. W tym miejscu udostępniamy Państwu większość naszych materiałów techniczno-handlowych, które zostały przygotowane w formie elektronicznej.

Schrack CAD i Kalkulator Ofert

Katalogi produktowe

Wszystkie katalogi produktów możesz przeglądać online, pobrać w formacie PDF lub zamówić ich wysyłkę pocztą za darmo przez sklep internetowy.

Katalogi online i drukowane

Deklaracje zgodności CE

Deklaracje zgodności znajdą Państwo w sklepie internetowym, na poziomie pojedynczego produktu w zakładce z plikami do pobrania. W razie konieczności wystawienia nowych deklaracji prosimy o kontakt z Panem Tomaszem Rackim.

Certyfikaty okablowania strukturalnego Schrack HSE

Okablowanie strukturalne Schrack Technik to rozwiązania systemowe, których parametry techniczne i jakość potwierdzona została przez wiele certyfikatów z niezależnego laboratorium GHMT.

Pobierz certyfikaty NET HSE

Protokół reklamacyjny

Instrukcje montażowe

Instrukcje montażowe drukowane są na opakowaniach lub każdorazowo dołączano do produktów. Poniżej prezentujemy skróconą listę wraz z dokumentami przygotowanymi w formie pdf. Wykaz obejmuje również instrukcje montażu dla produktów, które zostały wycofane z oferty Schrack Technik.

Pobierz instrukcje

Instrukcje multimedialne

Pobierz multimedialne i interaktywne instrukcje PDF:

  • Pole odpływowe MC, NH, BE
  • Pole odpływowe SASIL
  • Pole zasilające 800-4000A

Oprogramowanie UPS

Udostępniamy Państwu wieloplatformowe oprogramowanie, które zapewnia przyjazne dla użytkownika zarządzanie UPS i dostarcza szczegółowe informacje na temat uszkodzeń i charakterystyki pracy zasilacza.

Pobierz oprogramowanie UPS