Schrack Technik Polska
  • Filmy youtube

Elektryczność ze słońca – wytwarzanie energii elektrycznej na własne potrzeby w oparciu o system fotowoltaiczny skonfigurowany przez Schrack Technik. Zastosowanie systemu Schrack pozwala nie tylko na uzyskanie optymalnej wydajności energetycznej, ale także optymalizację kosztów inwestycyjnych.

Obejrzyj wideo

Seria osprzętu elektroinstalacyjnego VISIO 50 to duża funkcjonalność oraz prostota designu. Te cechy doskonale opisują tę serię do nowoczesnych wnętrz.

VISIO 45 to uniwersalność i bogactwo kolorów. Ułóż swoje łączniki i gniazda w dowolną konfigurację i ciesz się wyjątkowym stylem!

VISIO IP20 to seria natynkowa, która sprawdzi się w niezamieszkałych częściach budynków, a VISIO IP54 dzielnie zniesie trudne warunki użytkowania.

Obejrzyj wideo

Seria osprzętu elektroinstalacyjnego VISIO 50 to eleganckie i ponadczasowe wzornictwo oraz pełna gama funkcjonalności: od łączników przyciskowych poprzez gniazda zasilające, gniazda multimedialne, ściemniacze, sterowniki pokojowe, zegary, czujniki aż po multimedialny odbiornik radiowy. Dostępne kolory podkreślają prestiż oraz elegancję rozwiązań VISIO 50 a ich funkcjonalność docenią użytkownicy nowoczesnych wnętrz.

Obejrzyj wideo

Sposób montażu ekranowanego modułu keystone RJ45 kat. 6A serii Performance Line.

Obejrzyj wideo

System SCANOS to system usprawniający realizację zamówień w małej i średniej firmie.

Obejrzyj wideo

Automatyczny przełącznik faz PPZRAZF100 stosowany jest wszędzie tam, gdzie parametry napięcia zasilającego mają istotny wpływ na pracę urządzeń (szczególnie w sytuacjach gdzie niezbędna jest bezawaryjna praca odbiorników).

Oto przykłady zastosowań: szpitale, hotele, biura, sklepy, zakłady produkcyjne, gospodarstwa domowe.

PPZRAZF100 może współpracować z aparaturą medyczną, oświetleniem podstawowym i awaryjnym, klimatyzacją, zamrażarkami, lodówkami, liniami technologicznymi, systemami alarmowymi i sterującymi.

Obejrzyj wideo