Schrack Technik Polska

Aparatura modułowa AMPARO

Wyłączniki Amparo oraz akcesoria na szynę TH35

Planujesz budowę rozdzielnic elektrycznych?

Szukasz certyfikowanych urządzeń i komponentów spełniających wysokie standardy jakości, dostępnych od ręki w przystępnej cenie?


Mamy to! -> AMPARO.

Na serię produktów Amparo składa się przede wszystkim szeroka i konkurencyjna cenowo oferta wyłączników nadmiarowo- i różnicowoprądowych oraz nadmiarowoprądowych z członem różnicowoprądowym. W zakresie prądowym od 6 do 63A.

Wszystkie elementy Amparo zapewniają bezpieczeństwo użytkowania. Zostało to potwierdzone międzynarodowym certyfikatem jakości VDE oraz wieloletnimi doświadczeniami zdobytymi na rynkach całej Europy.

Dzięki zastosowaniu zacisku N po lewej stronie aparatu. Możliwe jest łatwiejsze oszynowanie zacisków fazowych w kolejnych aparatach.

Cała seria AMPARO cechuje się podwójnymi zaciskami, co pozwala na podłączenie zarówno przewodów jak i oszynowania. Dzięki kompletnej ofercie oszynowania nasi instalatorzy oszczędzają czas wykonywania danej instalacji, a zarazem zapewniają wysokie bezpieczeństwo oraz minimalne straty ciepła.

Dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu obudów, wyłączniki charakteryzują się wysoką precyzją działania. Swobodny przepływ powietrza pomiędzy aparatami wzdłuż ścianek bocznych zapewnia stabilne temperaturowo warunki pracy.

Aparaty serii AMPARO posiadają sygnalizację zadziałania oraz położenia styków aparatu. Dzięki odpowiedniej konstrukcji wyłączników nadmiarowoprądowych z członem różnicowoprądowym jesteśmy w stanie zidentyfikować zadziałanie spowodowane wyzwoleniem nadmiarowoprądowym oraz zadziałanie spowodowane wyzwoleniem prądem upływowym.

Amparo w Sklepie Online

Nasze produkty są nieustannie dostępne – zarówno w stacjonarnych punktach sprzedaży, jak i w sklepie online.

Wejdź do sklepu online i pobierz dane techniczne takie jak: schematy podłączeń, rysunki wymiarowe, karty katalogowe oraz techniczne, certyfikaty VDE oraz deklaracje zgodności!


Zobacz korzyści!

Prezentacja 3D wyłączników AM

Prezentacja 3D wyłączników AK

Katalog produktów

Katalog Amparo

W naszym katalogu znajdziesz wszystkie specyfikacje techniczne produktów Amparo oraz pasujące do nich akcesoria. Katalog jest dostępny online, ale możesz go także bezpłatnie zamówić w formie drukowanej w naszym sklepie internetowym.

Zobacz katalog online


 

Certyfikat VDE

Seria AMPARO została atestowana przez VDE - Stowarzyszenie Elektrotechniki, Elektroniki i Technologii Informacyjnych, które jest jednym z największych stowarzyszeń techniczno-naukowych w Europie, zrzeszającym 35 000 członków, ponad 1300 firm i instytucji.

Stowarzyszenie elektryków niemieckich założone zostało w 1920 roku w Niemczech w Offenbach. To niezależny organ certyfikacji wyrobów elektrycznych. VDE jest nie tylko rozpoznawalnym laboratorium testowym w Europie, ale przez wzgląd na rygorystyczne przestrzeganie standardów jest znane i uznawane na całym Świecie.

Wsparcie techniczne i doradztwo

Realizujesz projekt inwestycyjny?

Zapytaj swojego doradcę technicznego o nową serię Amparo lub skontaktuj się z nami poprzez formularz:

Zapytaj o wycenę pod inwestycje.