Schrack Technik Polska

Dostęp do sklepu internetowego - rejestracja i logowanie

Jak zalogować się do swojego konta?

Aby zalogować się do istniejącego konta, należy kliknąć w przycisk "Zaloguj się", znajdujący się w prawym górnym rogu strony i w rozwijanym menu głównym w lewym górnym rogu strony.

Jak przejść przez proces rejestracji i uzyskać dostęp do sklepu internetowego?


Jeśli już jesteś klientem Schrack Technik i posiadasz numer klienta, ale nadal nie masz dostępu do sklepu internetowego:

  • Skontaktuj się ze swoim Opiekunem Handlowym, aby uzyskać dostęp do sklepu internetowego
  • Jeśli nie wiesz kto jest Twoim Opiekunem, wyślij do nas wiadomość na kontakt(at)schrack.pl

Jeśli jeszcze nie jesteś naszym klientem, a chciałbyś korzystać z zakupów w naszym sklepie internetowym:

Aby zarejestrować się w naszym sklepie, należy przejść do strony rejestracji: https://www.schrack.pl/sklep/customer/account/create/.

Najpierw należy podać dane osobowe. Następnie należy kliknąć w przycisk "Dokonaj pełnej rejestracji" i podać dane firmy. Po zakończeniu rejestracji hasło do konta zostanie wysłane na podany podczas rejestracji adres e-mail.


Jeśli jesteś projektantem, uczniem lub studentem i chcesz otrzymać dostęp do narzędzi Schrack Digital:

W naszym sklepie istnieje możliwość niepełnej rejestracji (bez podawania danych firmy). Aby dokonać niepełnej rejestracji, należy przejść do strony rejestracji: https://www.schrack.pl/sklep/customer/account/create/.

W procesie niepełnej rejestracji wystarczy podać dane osobowe i kliknąć w przycisk "Zakończ niepełną rejestrację". Dostęp do zasobów strony zostanie aktywowany. Na Twoją skrzynkę mailową zostanie wysłane hasło do konta i otrzymasz błyskawiczny dostęp do narzędzi takich jak Schrack CAD i Schrack DESIGN. UWAGA! Po niepełnej rejestracji zakupy w sklepie internetowym będą niedostępne.


Jak otrzymać status Administratora i uzyskać możliwość składania zamówień?

Aby zostać Administratorem, należy wypełnić Formularz Administratora (który musi zostać podpisany przez osobę uprawnioną, tj. właściciela działalności lub członka zarządu spółki) i wysłać go do swojego Opiekuna Handlowego lub na adres sklep(at)schrack.pl.

Przejdź do strony z Formularzem Administratora