Schrack Technik Polska

Funkcje mobilnej wersji strony

Szybkie skanowanie kodów 2D

Na naszej stronie dostępna jest funkcja skanowania kodów. Funkcja ta rozpoznaje następujące typy kodów:

  • Kody kreskowe
  • Kody QR

Po zeskanowaniu kodu produktu nastąpi przekierowanie do karty produktu, natomiast po zeskanowaniu kodu kategorii nastąpi przekierowanie do strony kategorii.

Dzięki tej funkcji można w łatwy sposób uzyskać dostęp do wszystkich potrzebnych informacji, takich jak: cena produktu, stany magazynowe czy informacje techniczne dot. produktu.

Jak skanować?

Aby zeskanować kod należy odwiedzić nasza stronę https://www.schrack.pl. Po lewej stronie wyszukiwarki znajduje się ikona, która uruchomi skaner.

Po uruchomieniu skanera wystarczy zeskanować kod, dzięki czemu automatycznie uruchomiona zostanie strona produktu / kategorii - teraz można zapoznać się z informacjami technicznymi lub zamówić produkt.


Prostszy dostęp do strony - ikona na ekranie głównym

Od teraz można również uzyskać łatwiejszy dostęp do naszego sklepu internetowego - wystarczy dodać ikonę naszego sklepu na ekran główny. Dzięki temu zakupy z każdego miejsca na świecie będą dostępne za pomocą jednego kliknięcia!

Jak dodać ikonę do ekranu głównego w swoim telefonie?

Android

Aby dodać ikonę do ekranu głównego na telefonie z systemem Android należy odwiedzić naszą stronę główną: https://www.schrack.pl/.

Następnie, należy odnaleźć przycisk opcji w naszej przeglądarce internetowej.

Następnie, z menu należy wybrać opcję "Dodaj do ekranu głównego".

Na końcu należy potwierdzić dodawanie w okienku mobilnym. Od teraz na ekranie głównym pojawi się ikona, która po kliknięciu przenosi bezpośrednio do naszego sklepu internetowego.

iOS

Aby dodać ikonę do ekranu głównego na urządzeniu z systemem iOS należy odwiedzić naszą stronę główną: https://www.schrack.pl/.

Następnie, należy kliknąć w ikonę opcji znajdującą się na dole ekranu.

Z wyskakującego okienka należy wybrać opcję "Do ekranu początkowego".

Na końcu wystarczy nacisnąć przycisk "Gotowe". Od teraz na ekranie początkowym pojawi się ikona, która po kliknięciu przenosi bezpośrednio do naszego sklepu internetowego.